Zaloguj Przypomnij hasło
do góry wstecz
szukaj w całym katalogu
zamknij
wyszukiwarka zaawansowana

ilość odsłon wpisu: 23047

wyślij zapytanie ofertowe question

BLEJKAN S.A.

ul. Transportowa 25
Szczecin 70-715
tel.:+48 91 416 31 01
fax.:+48 91 416 31 01
lokalizacja
firmy
opis

Renowacja przełazowych kolektorów to dziedzina działalności naszej firmy od której powinniśmy zacząć genezę powstania i rozwoju firmy BLEJKAN. Zarówno kadra umysłowa, właściciele, jak i pracownicy fizyczni przez wiele lat zdobywali wiedzę, którą wykorzystywali w praktyce tworząc sztukę budowlaną pod flagą jednego z liderów rynku bezwykopowych renowacji kanalizacji w Europie. Od 2007 roku wcześniej wspomniana grupa osób wzięła ster w swoje ręce mierząc się przede wszystkim z przełazowymi kolektorami kanalizacyjnymi.

Swoją wiedzę i doświadczenie zgłębiliśmy na dwóch największych kontraktach dotyczacych renowacji sieci. W Szczecinie i Łodzi BLEJKAN wykonał ponad 12 kilometrów renowacji kanałów przełazowych. Uwzględniając fakt, że większość pracowników uczestniczyła w tych projektach również jako pracownicy innej firmy, łączna liczba kilometrów naprawionych i zabezpieczonych kolektorów bliska będzie 20-stu.

czytaj więcej
realizacje
  • Bezwykopowa modernizacja kanału dzwonowego w Krakowie

    Od października 2014 r. w Krakowie trwa prowadzona przez Blejkan S.A. na zlecenie Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji S.A. modernizacja kolektora ogólnospławnego znajdującego się pomiędzy ul. Rollego a ul. Stoczniowców. Kanał ma kształt dzwonowy, a jego przekroje wynoszą od 1500 × 2250 mm do 3000 × 2350 mm. Bezwykopowa renowacja na odcinku o długości 2,8 km polega na zastosowaniu metody reliningu oraz wykładaniu części kanału płytkami bazaltowymi.

    czytaj więcej
  • Bezwykopowa renowacja kanału tłocznego w Piotrkowie Trybunalskim

    Renowacja rurociągu tłocznego DN800 na długości około 5,8 km z wykorzystaniem poliestrowej wykładziny CIPP o strukturze filcowej to część większego zadania, polegającego na remoncie 13-kilometrowego kanału tranzytowego ścieków oczyszczonych. Ze względu na położenie odcinka w terenie, jego podłużny profil oraz znaczne odległości pomiędzy studzienkami, naprawiano go w czterech etapach.

    czytaj więcej
publikacje