Zaloguj Przypomnij hasło Wersja mobilna Wersja komputerowa
do góry wstecz
szukaj w całym katalogu
zamknij
wyszukiwarka zaawansowana

ilość odsłon wpisu: 904

wyślij zapytanie ofertowe question

Firma Handlowo-Usługowa Mal-Wod Katarzyna Maliszewska

Dobieszków 8JA
Stryków 95-010
tel.:42 657 82 22
fax.:
lokalizacja
firmy
opis

Szanowni Państwo,

firma MAL-WOD specjalizuje się w sprzedaży części zamiennych i urządzeń dla przedsiębiorstw komunalnych i wodociągowo-kanalizacyjnych.

Od 2013r firma nasza została wyłącznym dystrybutorem produktów firmy KUMMERT w Polsce, wiodącej firmy produkującej kamery inspekcyjne, które umożliwiają monitoring kanalizacji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kamery inspekcyjne wpychane, w zestawach przenośnych jak i zabudowane na samochodach typu VAN. Oferowane przez nas zestawy pozwalają na inspekcję rurociągów w szerokim zakresie średnic od DN 50 do DN 1000. 

Ponadto świadczymy usługi z zakresu czyszczenia kanalizacji a także monitoring kanalizacji na terenie całej Polski.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg części do samochodów wodociągowo-kanalizacyjnych – do ciśnieniowego czyszczenia kanałów, do oczyszczania wpustów ,samochodów asenizacyjnych oraz do samochodów  komunalnych (wyprodukowanych w Polsce) – śmieciarek, zamiatarek, hakowców.

W zakresie dostaw korków pneumatycznych współpracujemy ze znaną na światowym rynku firmą TRELLEBORG, a także z innymi czołowymi producentami.

Oferujemy również części do WUKO.

Do wyżej wymienionych samochodów oferujemy:

  • części do układów hydraulicznych, między innymi filtry olejowe i wkłady filtrów, cylindry hydrauliczne, rozdzielacze, zawory, przewody gumowe wysokociśnieniowe, silniki hydrauliczne, pompy hydrauliczne i inne.
  • do układów montażowych i napędowych – wały napędowe, sworznie, tuleje, czopy, rolki, klocki, zestawy naprawcze wolnych kół, szczoteczki listwowe, dźwignie wsypów oraz inne
  • do układów elektrycznych: przyciski, kasety czujniki indukcyjne, cewki, przekaźniki, i inne.
  • części z gumy: miechy ssawne do zamiatarek, uszczelki gumowe (sznur porowaty 24x30, 30x30, 40x40, 45x45), węże ssawne, membrany gumowe, pierścienie uszczelniające i inne. 
  • dysze wysokociśnieniowe z wkładkami metalowymi oraz z wkładkami ceramicznymi o bardzo dużej wytrzymałości na wypłukiwanie otworów strumieniowych.
  • wykonujemy remonty pomp PWW, WOMA, URACA, przystawek, kompresorów (pomp próżniowych) polskich i zachodnich producentów.Oferta nasza skierowana jest do użytkowników samochodów wyprodukowanych w Polsce jak i na zachodzie.

 

Polecamy Państwu również monitoring kanalizacji, kamery inspekcyjne a także kompleksową inspekcja sieci kanalizacyjnej.

Wszelkie zapytania o ceny części zamiennych i napraw prosimy kierować pod podane numery telefonów.

Zapraszamy do współpracy.

Ceny części i napraw są konkurencyjne. Zapewniamy szybką realizację i wysoką jakość naszych usług.

czytaj więcej
pobierz wersję papierową