Zaloguj Przypomnij hasło
do góry wstecz
szukaj w całym katalogu
zamknij
wyszukiwarka zaawansowana

ilość odsłon wpisu: 22119

wyślij zapytanie ofertowe question

Centrum Badań i Certyfikacji Sp. z o.o.

Siedziba: ul. Pomorska 168
Kielce 25-349
tel.:+48 784 997 748
fax.:+48 41 313 61 78
lokalizacja
firmy
opis

Centrum Badań i Certyfikacji Sp. z o.o. to laboratorium materiałów budowlanych, zajmujące się przede wszystkim badaniem rur, wykładzin renowacyjnych oraz betonów, zapraw, wyrobów betonowych, ceramicznych i silikatowych. Dodatkowo laboratorium oferuje wykonywanie analiz, ekspertyz i opinii technicznych w zakresie budownictwa oraz obiektów infrastruktury nadziemnej i podziemnej. 

 

Największe atuty CBiC to przede wszystkim:

Rzetelność i pełny obiektywizm badań wykonywany przez jednostkę całkowicie niezależną, w oparciu o aktualny stan wiedzy technicznej.

Szybkość uzyskiwania wyników. Gwarancja szybkiego wykonywania badań determinowana wyłącznie czasem samej procedury badawczej.

Wiarygodność oparta na ścisłym przestrzeganiu procedur badawczych podanych w odpowiednich normach, praca na nowych maszynach posiadających aktualne świadectwa wzorcowania. Badania wykonuje personel o wieloletnim stażu i doświadczeniu w pracy laboratoryjnej.

 

W laboratorium przeprowadzane są badania betonów, zapraw oraz wyrobów betonowych. Badania chemiczne a także badania rur sztywnych i podatnych oraz wykładzin renowacyjnych.

 

 

czytaj więcej
profil firmy

Doradztwo i konsulting

Inżynieria bezwykopowa

Mosty

Tunele