Zaloguj Przypomnij hasło
do góry wstecz
szukaj w całym katalogu
zamknij
wyszukiwarka zaawansowana

ilość odsłon wpisu: 1796

wyślij zapytanie ofertowe question

Centrum Elektroniki Stosowanej CES sp. z o.o.

ul. Biskupińska 14
Kraków 30-732
tel.:+48 12 269 00 11
fax.:+ 48 12 269 37 28
ces@ces.com.pl
http://www.ces.com.pl
pełne dane teleadresowe
Centrum Elektroniki Stosowanej „CES” Sp. z o.o. powstało w 1992 roku w Krakowie. Założycielami firmy są inżynierowie, którzy uczestniczyli w opracowywaniu, pod koniec lat 80-tych, pierwszych polskich tranzystorowych przetwornic częstotliwości. Bazując na swej szerokiej wiedzy powołali do życia spółkę, zajmującą się urządzeniami energoelektronicznymi. Początkowo działalność firmy skupiała się wokół obsługi przetwornic i soft-startów, z czasem do oferty dołączyły agregaty prądotwórcze i urządzenia do bezprzerwowego zasilania – UPSy. Uzupełnieniem oferty jest bogaty wybór izolatorów nn i sn. Od 2000r. instalowane są również urządzenia kogeneracyjne, wytwarzające jednocześnie energię elektryczną i ciepło. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu Klientów, firma poszerzyła również zakres działalności o urządzenia i kompletne instalacje biogazowe. Opierając się na kilkudziesięcioletnim doświadczeniu, doskonale zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci poszukują wysokiej jakości, wydajnych i nowoczesnych rozwiązań. Dokładamy więc wszelkich starań, aby nasza oferta spełniała międzynarodowe standardy jakości, uwzględniając indywidualne potrzeby odbiorców oraz wymogi dynamicznie rozwijającego się rynku. Realizujemy indywidualne zamówienia najbardziej wymagających klientów, bazując na pięciu kluczowych filarach: LUDZIE To największy potencjał firmy, ciągłe inwestowanie i rozwijanie talentów oraz dbanie o dobrze wyszkoloną kadrę sprawia, że dysponujemy doświadczonym i zmotywowanym zespołem. JAKOŚĆ Oferujemy zawsze sprawdzone i pewne rozwiązania, które sygnujemy nasza marką. Wybierając CES nasi Kliencie mają pewność, że otrzymają zarówno najlepszy produkt, jak i usługę z nim związaną. TECHNOLOGIA I INNOWACJE Stałe poszukujemy nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań, zgodnych z ideą zrównoważonego rozwoju i przynoszących wymierne korzyści Inwestorowi. RELACJE Na każdym etapie realizacji zamówienia, Klientowi towarzyszą nasi pracownicy, zapewniający pomoc i fachowe wsparcie. INDYWIDUALNE PODEJŚCIE Jest dla nas kluczowe w kontakcie z Klientem. Nie ma jednego gotowego rozwiązania. Każdą realizację „szyjemy na miarę” potrzeb naszych Klientów.
lokalizacja
firmy
opis

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz zmieniającego się rynku, staramy się, aby dostarczane przez nas produkty były najwyższej jakości, bazowały na nowoczesnej technologii i osiągnięciach techniki. Towarzysząca temu wysoka jakość usług sprzedażowych, montażowych i serwisowych jest podstawą do budowania zaufania u obecnych i przyszłych klientów oraz przyczynia się do umacniania przewagi konkurencyjnej. Dążymy do tego, aby nasze produkty były postrzegane jako nowoczesne i niezawodne, a świadczone usługi były profesjonalne, rzeczowe, kompletne. Pragniemy być firmą przyciągającą oraz dającą możliwości rozwoju ludziom utalentowanym, która potrafi wykorzystać potencjał drzemiący w jednostce.

W naszej działalności opieramy się na strategii zrównoważonego rozwoju, promując rozwiązania i produkty oparte na odnawialnych źródłach energii. Chcemy w ten sposób chronić otaczające nas środowisko naturalne, społeczeństwo oraz przyszłe pokolenia. Przetwornica częstotliwości - polecamy wśród naszej oferty.

czytaj więcej
pobierz wersję papierową
produkty

kategorie produktów

usługi

kategorie usług

realizacje
 • System kogeneracyjny dla Mlekovity

  Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o. kompleksowo zrealizowało kontrakt na dostawę, instalację i uruchomienie dwóch modułów kogeneracyjnych opartych o silniki biogazowe TCG 2016V16C niemieckiej firmy MWM, w zabudowie kontenerowej.Jednostki te zasilane są biogazem z przyzakładowej oczyszczalni ścieków.W ramach tej realizacji CES dostarczył również kontenerową stację sprężania biogazu.
  czytaj więcej
  Zobacz galerię Zobacz filmy
 • Dostawa soft-startu średniego napięcia do rozruchu defibratora

  Dostarczyliśmy oraz uruchomiliśmy u naszego Klienta soft-start średniego napiecia  HRVS-DN 6kV 300A. Softstart przeznaczony został do rozruchu defibratora o mocy 1,8MW.
  czytaj więcej
  Zobacz galerię Zobacz filmy
 • System kogeneracyjny, osprzęt biogazowy i zasilacz UPS Multi Sentry MST dla Tymbarku

  Zakres dostawy, realizacja 2012 r., pierwszy system poligeneracyjny: -   Moduł Kogeneracyjny o mocy elektrycznej 1000 kW-   Chiller absorpcyjny zasilany gorącą wodą (90°C) z układu chłodzenia płaszcza silnika   -   Wytwornica pary zasilana gorącymi spalinami (ok. 490°C)-   Stacja transformatorowa 1250 kVA wraz z 3 polową rozdzielnią SN-   Trójmembranowy zbiornik biogazu 1500 m3-   Odsiarczalnia biogazuSystem posiada możliwość podwójnego zasilania biogazem produkowanym w przyzakładowej oczyszczalni lub gazem ziemnym. W ramach realizacji zadania wykonane zostało przyłącze dla gazu ziemnego oraz biogazu, przyłącze wodno-kanalizacyjne oraz linia kablowa SN.Centrum Elektroniki Stosowanej zrealizowało również nadrzędny system sterowania oraz jego wizualizację w systemie SCADA  W 2013 r., w zakładzie produkcyjnym w Olsztynku, zamontowany zostaje uklad trigeneracyjny, o łacznej mocy elektrycznej 800kW, zasilany biogazem/gazem ziemnym. W 2015 r. dla zakładu produkcyjnego w Tymbarku dostaczyliśmy rownież zasialcz UPS Multi Sentry MST 125 kVA dla zasilania nowej linii produkcyjnej.  
  czytaj więcej
  Zobacz galerię Zobacz filmy