Zaloguj Przypomnij hasło
do góry wstecz
szukaj w całym katalogu
zamknij
wyszukiwarka zaawansowana

ilość odsłon wpisu: 2724

wyślij zapytanie ofertowe question

Prime Drilling GmbH

Ludwig-Erhard-Strasse 4
Wenden, Niemcy 57482
tel.:+49 2762 930 96-0
fax.:+49 2762 930 96-950
lokalizacja
firmy
opis

Firma Prime Drilling, specjalizująca się w technologiach HDD, działa na całym świecie. Ma ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji wysokiej jakości wiertnic HDD, czym przyczyniła się do ustanowienia ogólnoświatowych standardów dla tego przemysłu.

W ofercie firmy znajdują się rozwiązania realizowane specjalnie na zamówienie naszych klientów. Dzięki doświadczeniu i wypracowanym metodom jest w stanie zaprojektować sprzęt dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkowników i realizowanych przez nich projektów.

Jedną z korzyści stosowania sprzętu produkowanego przez Prime Drilling jest możliwość dopasowania uniwersalnych części, które można zakupić od dostawców na całym świecie. Produkowane przez firmę urządzenia są niezwykle wydajne, co przekłada się na oszczędności poczynione przez klientów.

Firma oferuje także szkolenia i pomoc w przygotowaniu konkretnych realizacji, począwszy od etapu projektu, aż do rozpoczęcia prac wiertniczych.

Głównym celem Prime Drilling jest zapewnienie sukcesu przedsięwzięć realizowanych przez naszych klientów, poprzez stabilne partnerstwo, rzetelny serwis, innowacyjne technologie i rozwiązania dostosowane do ich potrzeb.

czytaj więcej
multimedia
o nas na inzynieria.com
profil firmy

Producenci i dostawcy