Zaloguj Przypomnij hasło
do góry wstecz
szukaj w całym katalogu
zamknij
wyszukiwarka zaawansowana

ilość odsłon wpisu: 2209

wyślij zapytanie ofertowe question

Quality Studio

Radzikowskiego 1
Kraków 31-305
tel.:+48 698 608 005
fax.:+48 12 393 18 93
lokalizacja
firmy
opis

Quality Studio wywodzi się z działającego od dekady Wydawnictwa Inżynieria. W tym czasie wydaliśmy już wiele książek branżowych, broszur i folderów oraz ponad 100 numerów naszych periodyków.
Wszystkie materiały do tych publikacji przygotowywane są przez nasze Studio.
Oferowane przez nas usługi to także realizacja sesji fotograficznych i filmów z eventów, placów budowy oraz innych wydarzeń, których wiele już za nami.
Co więcej, od 2009 r. prowadzimy również portal branżowy www.inzynieria.com.
Wieloletnia praca pozwoliła nam osiągnąć niezbędną wiedzę i umiejętności, dzięki którym zdobyliśmy zaufanie szerokiego grona Klientów.
Oferujemy Państwu usługi z zakresu pre-press, druku, web design, fotografii, a także realizacji oraz montażu filmów. Nasza praca w branży wydawniczej pozwoliła nam poznać potrzeby Klientów oraz zdobyć doświadczenie, dzięki któremu możemy sprawić, by również i Państwa marka stała się bardziej rozpoznawalna. Oferując nasze usługi zapewnimy Państwu profesjonalizm oraz wysoką jakość w korzystnej cenie.

czytaj więcej
usługi
realizacje
  • FILMY

    Quality studio wykonuje filmy na zlecenie firm profesjonalnie i skutecznie. Wiemy jak to robić, ponieważ wiedza i doświadczenie w branży inżynieryjnej pozwoliła nam zagłębić się w ten temat.
    czytaj więcej
    Zobacz galerię Zobacz filmy