Zaloguj Przypomnij hasło
do góry wstecz
szukaj w całym katalogu
wyszukiwarka zaawansowana

ilość odsłon produktu: 8008

wyślij zapytanie ofertowe question

Wiertnice horyzontalne

Amerykańska firma Charles Machine Works, producent maszyn Ditch Witch®, wprowadziła na rynek...

Dostawca:


JL MASKINER w Polsce sp. z o.o.

idź do profilu firmy
opis

Amerykańska firma Charles Machine Works, producent maszyn Ditch Witch®, wprowadziła na rynek nowe wiertnice horyzontalne JT5, JT9, JT20, JT30, JT60 i JT100 o mocy silników od 18,5 do 200 kW. JT5 i JT9 to kompaktowe wiertnice przeznaczone do przewiertów w ograniczonych przestrzeniach. 

Modele JT20 i JT30 to średniej klasy urządzenia do wierceń o długości od 30 do 300 m. Posiadają takie funkcje jak: wycinanie gruntu, asystent skręcania/rozkręcania rur, tempomat i wiele innych. Opcjonalnym wyposażeniem dla JT20 jest ogrzewana kabina. Klimatyzowana i ogrzewana kabina jest natomiast standardem dla JT30.

JT60 i JT100 to mocne i wydajne wiertnice marki Ditch Witch® do realizacji zaawansowanych projektów z wykorzystaniem technologii HDD. Silnik Cummins® o mocy 194 KM, 27 ton nacisku i uciągu, 12 202 Nm momentu obrotowego wrzeciona, pompa płuczki o wydajności 560 l/min to parametry, które predysponują JT60 do przewiertów o większych długościach i średnicach. JT100 posiada pompę płuczki o wydajności 870 l/min oraz własny dźwig, pozwalający szybko i łatwo zmieniać pojemniki z rurami podczas dłuższych wierceń.

W roku 1995 producent maszyn Ditch Witch® wprowadził opatentowaną technologię All Terrain. Dzięki specjalnym rurom systemu AT, konstrukcjom głowic wiertniczych i silnie wzmocnionemu systemowi kotwienia można prowadzić przewierty na terenach morenowych, kamienistych i w skale.

czytaj więcej
pobierz wersję papierową
pozostałe produkty firmy
profil produktu