Zaloguj Przypomnij hasło
do góry wstecz
szukaj w całym katalogu
zamknij
wyszukiwarka zaawansowana

ilość odsłon wpisu: 164232

wyślij zapytanie ofertowe question

Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o.

ul. Lindego 14
Kraków 30-148
tel.:+48 12 351 10 90
fax.:+48 12 393 18 93

Siedziba spółki:
ul. Radzikowskiego 1, 31-305 Kraków

lokalizacja
firmy
opis

Jesteśmy wydawnictwem, które już od 2003 r. zajmuje się publikacją periodyków branżowych. 

Wydajemy:

 

  • Kwartalnik "Inżynieria Bezwykopowa", na łamach którego prezentujemy m.in. zagadnienia z zakresu inspekcji i renowacji sieci, horyzontalnych przewiertów kierunkowych, mikrotunelowania, a także sprzętu, rur i materiałów wykorzystywanych w tych technologiach.
  • Kwartalnik "Geoinżynieria drogi mosty tunele", poświęcony m.in. zagadnieniom z zakresu: budownictwa hydrotechnicznego, tunelowego, mostowego, komunikacyjnego, a także głębokiego fundamentowania, wzmacniania gruntu, inżynierii morskiej, nowoczesnych rozwiązań technicznych i technologicznych w dziedzinie górnictwa i geoinżynierii.
  • Kwartalnik "Paliwa i Energetyka", na łamach którego poruszamy m.in. tematy związane z gazownictwem, ropą, paliwami gotowymi, węglem, energetyką atomową, energetyką cieplną, odnawialnymi źródłami energii, przesyłem energii, rurociagami i magazynami oraz infrastrukturą przemyslową.

Grono osób, które współtworzą czasopisma to specjaliści z uczelni technicznych, firm konsultingowych, wykonawczych czy producenckich. Nasze periodyki stanowią źródło rzetelnej informacji, przedstawiając nowe inicjatywy i osiągnięcia technologiczne. Wszytkie wydania periodyków można znaleźć w wersji elektronicznej na naszym portalu.

 

  • Katalog Firm "Technologii Bezwykopowych" - edycja dwuletnia
  • Katalog Firm "Budownictwa Inżynieryjnego" - edycja roczna
  • Katalog Firm "Wodno - Kanalizacyjnych" - edycja roczna
  • Katalog Firm "Odnawialne Źródła Energii" - edycja roczna

Katalogi stanowią zbiór informacji o firmach z branży i oprócz wersji drukowanej, są również dostępne w wersji elektronicznej na naszym portalu.  Dzięki katalogom nie ma konieczności analizowania wielu stron internetowych w poszukiwaniu konkretnej firmy bądź produktu. Korzystanie z katalogów ułatwia alfabetyczne zestawienie firm przy jednoczesnym podziale na branże i regiony. Taki układ pozwala na bezproblemowe odszukanie wykonawców, dostawców sprzętu i produktów, jak również instytucji publicznych.

 

  • Portal inzynieria.com, który stworzyliśmy, aby przedstawiać Państwu bieżące i ciekawe wiadomości, informacje na temat projektów, analizy, komentarze, artykuły czy wywiady związane z zagadnieniami: technologii bezwykopowych, wod-kan, geoinżynierii, dróg, mostów, tuneli, budownictwa, IT, paliw, energetyki i in. Dzięki portalowi inzynieria.com informacje, które przekazujemy, mogą docierać do Państwa codziennie.
czytaj więcej
produkty
usługi
nagrody i certyfikaty
publikacje