Zaloguj Przypomnij hasło
do góry wstecz
szukaj w całym katalogu
zamknij
wyszukiwarka zaawansowana

ilość odsłon wpisu: 22052

wyślij zapytanie ofertowe question

Herrenknecht AG

Schlehenweg 2
Schwanau, Niemcy D-77963
tel.:+49 7824 302-0
fax.:+49 7824 3403

Przedstawiciel na Polskę: Dymitr Petrow-Ganew
tel.: +48 22 872 40 37; fax: +48 22 872 14 79
gsm: +48 508 367 302
e-mail: ganew.dymitri@herrenknecht.de

lokalizacja
firmy
opis

RAZEM BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ
Herrenknecht AG jest liderem rynku zmechanizowanych systemów tunelowych i mikrotunelowych. Dostarcza głowice do drążenia tuneli we wszystkich warunkach hydrogeologicznych w zakresie od 100 mm do 19 m. Firma dostarcza też innowacyjne rozwiązania układania rurociągów podziemnych, w tym wiertnice HDD i urządzenia do drążenia głębokich szybów pionowych.

 

TUNELE PODZIEMNEJ INFRASTRUKTURY INSTALACYJNEJ
Wzrost ilości ludzi na świecie zwiększa zapotrzebowanie na podziemne tunele instalacyjne. Odnosi się to do krajów rozwijających się, jak i do nowoczesnych metropolii. Dlatego ponad 1000 maszyn Herrenknecht do drążenia mikrotuneli jest wykorzystywane na całym świecie do budowy sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, rurociągów gazowych i naftowych, a także sieci elektrycznych oraz teleinformatycznych.

Do budowy tuneli instalacyjnych Herrenknecht oferuje głowice:

  • AVN oraz AVND z płuczkowym transportem urobku,
  • EPB z mechanicznym transportem urobku,
  • TBM do pracy w skałach.

 

TUNELE PODZIEMNEJ INFRASTRUKTURY KOMUNIKACYJNEJ
W celu zapewnienia wysokiej sprawności transportu ludzi i towarów powstaje coraz bardziej efektywna infrastruktura komunikacyjna lokalizowana pod ziemią. Przykładowo od 2012 do 2014 r. głowice TBM Herrenknecht z sukcesem zakończyły drążenie ponad 10 km tuneli dla II linii metra warszawskiego oraz prawie 2,5-kilometrowego tunelu drogowego o średnicy zewnętrznej 12,5 m w Gdańsku. Za pomocą maszyn Herrenknecht wydrążono na całym świecie łącznie ponad 2500 km nowych tuneli (średnice > 4,2 m).

 

ZAKUP LUB WYNAJEM
Herrenknecht ma także największą na świecie flotę maszyn do wynajmu. Ponad 40 firmowych operatorów jest gotowych w każdej chwili i w każdym miejscu na świecie pomóc klientom rozwiązać napotkane problemy. 

 

HERRENKNECHT NA ŚWIECIE
Grupa zatrudnia obecnie prawie 5000 pracowników na całym świecie. Herrenknecht jest w stanie szybko i sprawnie zapewnić profesjonalny zakres usług każdemu klientowi w miejscu realizacji projektu.

czytaj więcej
produkty
realizacje
publikacje
o nas na inzynieria.com